close

ROZWIJAJ SWOJĄ KARIERĘ Z TAK BRZMI MIASTO INKUBATOR

Weź udział w największym w Polsce programie rozwoju, edukacji i sieciowania dla artystów i menedżerów muzycznych

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera by otrzymywać najświeższe informacje o projektach Tak Brzmi Miasto.

CZYM JEST TAK BRZMI MIASTO INKUBATOR?

Tak Brzmi Miasto Inkubator to pierwszy na polskim rynku długotrwały program wsparcia branży muzycznej przeznaczony dla artystów i zespołów samozarządzających się oraz menedżerów. Pierwsza edycja odbyła się w 2019 w pięciu miastach: Krakowie, Poznaniu, Łodzi, Katowicach i Toruniu. Druga edycja programu odbywać będzie się w 2020 w Krakowie, Rzeszowie, Poznaniu i Wrocławiu. Celem programu jest dostarczenie wiedzy, umiejętności i kontaktów, które pozwolą Ci lepiej funkcjonować na rynku muzycznym.

Pod opieką czterech doświadczonych kuratorów i w gronie wyselekcjonowanych uczestników będziesz poznawać zagadnienia związane z finansowymi, prawnymi, biznesowymi, medialnymi, produkcyjnymi oraz artystycznymi aspektami pracy zespołu i menedżera.

Spotkasz innych, zmotywowanych artystów i menedżerów oraz będziesz mieć szansę otrzymać środki ułatwiające promowanie swojej muzyki na partnerskich festiwalach i konferencjach. Na wyróżniających się uczestników czeka obóz szkoleniowy Summer Camp, a na wszystkich zakwalifikowanych – indywidualne konsultacje z profesjonalistami.

Organizatorami programu są CK Dworek Białoprądnicki oraz fundacja Krakowska Scena Muzyczna. Program wspierany jest przez miasto Kraków oraz Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

O OBOZIE LETNIM

Lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem

Z czego składa się
Tak Brzmi Miasto Inkubator?

20 lipca - 24 września

2020 | KRAKÓW, RZESZÓW, WROCŁAW, POZNAŃ

Warsztaty z ekspertami

Seria warsztatów i spotkań prowadzonych przez kuratorów programu - profesjonalistów z branży muzycznej. Ich celem jest nie tylko dostarczenie Ci najnowszej i sprawdzonej wiedzy o rynku muzycznym, ale również bieżąca praca nad wyzwaniami dotyczącymi kariery twojej lub twojego zespołu. Warsztaty obejmą cztery główne filary działalności zespołu muzycznego: działalność medialną, koncertową, wydawniczą oraz aspekt biznesowy (finansowy/prawny).

Każda grupa spotka się z kuratorami minimum cztery razy.

27 lipca - 01 października

2020 | KRAKÓW, RZESZÓW, WROCŁAW, POZNAŃ

Spotkania społeczności

Obok spotkań warsztatowych organizowane będą również “spotkania społeczności”. W ich trakcie zidentyfikujemy Wasze wspólne cele oraz opracujemy strategię ich osiągania – tak, żeby nawet po zakończeniu programu uczestnicy byli dla siebie wsparciem. Na spotkaniach tych będziemy również gościć różnych, doświadczonych profesjonalistów z branży muzycznej. Każda grupa uczestniczyć będzie w czterech spotkaniach społecznościowych.

14 - 23 sierpnia

2020 | KRAKÓW

OBÓZ LETNI

W dniach 14-23 sierpnia w Krakowie odbędzie się dziesięciodniowy obóz dla wyróżniających się uczestników projektów z wszystkich miast. W jego ramach prowadzony będzie intensywny kurs rozwijający tematy z warsztatów i spotkań społecznościowych oraz te, które będą najbardziej interesujące dla uczestników.

Summer Camp jest płatną częścią programu Tak Brzmi Miasto Inkubator. Koszt uczestnictwa w obozie to 615 PLN. Opłata ta pokrywa nocleg, obiad, ponad czterdzieści godzin wykładów, warsztatów i prezentacji, konsultacje indywidualne z ponad dwudziestoma specjalistami.

Dodatkowo, organizowane będą też jam sessions, koncerty i kilka innych atrakcji dzięki którym ten obóz to nie tylko ogrom wiedzy, ale również wspaniała zabawa.

20 lipca - 20 grudnia

2020 | POLSKA I ZAGRANICA

WSPARCIE MOBILNOŚCI ARTYSTÓW

Uczestnicy projektu będą mogli skorzystać z refundacji kosztów podróży i zakwaterowania w trakcie ich wyjazdów na festiwale, konferencje czy koncerty poza granicami miasta (i kraju). Refundacja ta dotyczyć będzie w szczególności występów w ramach wydarzeń partnerskich – takich jak festiwale czy znane showcase’y.

UWAGA! Zarówno wsparcie mobilności artystów, jak i menedżerów jest obecnie ograniczone ze względu na sytuację epidemiologiczną.

20 lipca - 20 grudnia

2020 | POLSKA I ZAGRANICA

WSPARCIE MOBILNOŚCI MENEDŻERÓW

Również menedżerowie artystów (lub samozarządzający się artyści) mogą liczyć na wsparcie finansowe w wyjazdach na konferencje czy warsztaty podczas których będą chcieli poszerzać swoją wiedzę i szlifować umiejętności.

UWAGA! Zarówno wsparcie mobilności artystów, jak i menedżerów jest obecnie ograniczone ze względu na sytuację epidemiologiczną.

20 lipca - 20 grudnia

2020 | ONLINE

Konsultacje

Przez cały czas trwania projektu, do dyspozycji jego uczestników będą specjaliści z branży muzycznej z całego świata. Będzie można z nimi skonsultować dowolny, muzyczny pomysł i znaleźć odpowiedzi na każde, nawet najtrudniejsze pytanie.

14 - 15 listopada

2020 | Kraków

Tak Brzmi Miasto konferencja i festiwal

Zwieńczeniem programu Tak Brzmi Miasto Inkubator jest spotkanie w ramach Tak Brzmi Miasto konferencja i festiwal - wydarzenia odbywającego się 14 i 15 listopada w Krakowie.

KURATORZY

Uczestnicy programu z każdego miasta partnerskiego rozwijać będą się pod czujnym okiem Kuratorów. Są to osoby z długoletnim doświadczeniem w branży. Każdy z nich specjalizuje się w nieco innej dziedzinie, tak by razem ich wiedza i umiejętności pokryły najszersze możliwe spektrum tematów z branży muzycznej.

Wrocław


Leszek Biolik

Wrocław

Leszek Biolik

Muzyk i producent muzyczny. Grał między innymi z Republiką, Obywatelem GC, Stanisławem Sojką, Maanamem, Robertem Gawlińskim, Elements. Produkował płyty, nagrywał i współpracował między innymi z Brodką, The Car is On Fire, Marcinem Rozynkiem, Małgorzatą Ostrowską, Fiolką, Misią Ff, T.Love, Justyną Steczkowską, Grzegorzem z Ciechowa, Magnificent Muttley, 8 Lat w Tybecie i innymi. Założyciel i współtwórca fundacji Otwarta Scena, zajmującej się nagrywaniem i promowaniem video sesji LIVE dla ciekawych młodych artystów. Do tej pory fundacja zrealizowała około 120 nagrań dla ponad 40 artystów. W Inkubatorze Leszek wesprze uczestników szczególnie w takich tematach, jak produkcja muzyczna i współpraca między zespołem, wytwórnią i producentem.

Rzeszów


Paweł Hordejuk

Rzeszów

Paweł Hordejuk

Menedżer zespołu Happysad, pracował także m.in. z Indios Bravos, Lorein. Właściciel agencji artystyczno – koncertowej Mokre Buty. Menedżerem muzycznym jest od 2003 roku, jest pierwszym menedżerem zespołu Happysad od początku ich kariery (a niedawno zorganizował ich tysięczny koncert). Podczas trwania projektu Inkubator Paweł będzie skupiał się na głównych aspektach pracy menedżera. Opowie też o szczegółach pracy z zespołem i mediami.

Poznań


Daga Gregorowicz

Poznań

Daga Gregorowicz

Wokalistka, liderka i menedżerka folkowego zespołu Dagadana, z którym koncertowała i koncertuje na całym świecie – i nie ma tu odrobiny przesady. Dagadana odwiedziła Chiny, Koreę, Indonezję, Singapur, Malezję, Słowację, Argentynę, Czechy, Węgry, Bułgarię, Mołdawię, Ukrainę i prawdopodobnie, kiedy czytacie te słowa, do listy dołączyło już kilka innych krajów.Podczas trwania programu, Daga skupi się na ważnych aspektach zarządzania karierą i zespołem: na budowaniu bazy kontaktów, świadomym budowaniu publiczności i pozyskiwaniu fanów, doświadczeniach związanych z festiwalami typu showcase oraz na eksporcie własnej muzyki za granicę.

Kraków


Bartosz Stawiarz

Kraków

Bartosz Stawiarz

Bartosz Stawiarz przez 11 lat pracował jako menedżer muzyczny i animator kultury. Prowadzi indywidualne konsultacje dla muzyków i managerów muzycznych. W lutym 2020 roku założył firmę Glory of Story zajmującą się marketingiem narracyjnym. Jego klientami są firmy i organizacje pozarządowe z różnych branż. Przez 7 lat był menedżerem Wojtka Mazolewskiego i jego zespołów, z którymi odnosił sukcesy nie tylko w Polsce, ale także zagranicą. W ciągu tego okresu zespoły Wojtka zdobyły dwie złote i jedną platynową płytę, zagrały ponad 500 koncertów w 32 krajach na 3 kontynentach, występując na prestiżowych festiwalach takich jak np. Tokyo Jazz Festival, Istanbul Jazz Festival, We Out Here – Gillesa Petersona, Przystanek Woodstock, Olsztyn Green Festival, Męskie Granie. Międzynarodowa edycja albumu „Polka”, wydana przez brytyjską wytwórnię Whirlwind Recordings znalazła się w zestawieniu 5 najlepszych płyt jazzowych 2018 roku prestiżowego amerykańskiego Downbeat Magazine. Bartosz był także pomysłodawcą i dyrektorem studenckiego Festiwalu Muzyki Bluesowej „Bluesroads” w Krakowie, który został uznany dwukrotnie przez fanów portalu bluesonline.pl za najlepszy festiwal bluesowy w Polsce. Doświadczenia Bartka sprawiają, że będzie mógł się z Wami podzielić nie tylko wiedzą łączącą realia polskiego rynku muzycznego ze światową perspektywą ale także wizją kreowania strategii marketingowej z innych branż.

GOŚCIE/EKSPERCI

Oprócz kuratorów, gościć będziemy tez innych ekspertów z branży muzycznej prowadzących pojedyncze spotkania, warsztaty czy wykłady.


Bartek Borówka

Bartek Borówka

Dziennikarz, menedżer i wydawca, założyciel i właściciel agencji Borówka Music. Ultraskuteczny organizator i promotor koncertów artystów z Polski, Islandii, Wielkiej Brytanii, Czech, Ukrainy, Szwecji, Danii i kilku innych krajów. Jego agencja w 8 lat zorganizowała ponad 1600 koncertów artystów o takiej rozpiętości gatunkowej, jak Cezik i islandzki Astridir. Podczas trwania Inkubatora wprowadzi Was w tajniki organizacji koncertów i tras „małych” zespołów – być może takich jak Wasze.


Władek Foltyński

Władek Foltyński

Muzyk, autor, edukator. Przez blisko dwa lata współtworzył programy edukacyjne dla muzyków i menedżerów w Tak Brzmi Miasto. Ma za sobą dekadę lat doświadczenia w pracy dla największych marek na rynku polskim w branży reklamowej (z przystankami na studia filologiczne, kurs trenerski i psychologię w biznesie) oraz 10 lat poznawania branży muzycznej z perspektywy aktywnie koncertującego muzyka. Twórca bloga Muzyk 2.0, promującego ideę nowej branży muzycznej i wspierającego rozwój artystów, którzy sami zarządzają swoją karierą. Dzięki multidyscyplinarnemu podejściu, oferuje muzykom unikalną perspektywę, która łączy wiedzę z rynku muzycznego, antropologii, psychologii, socjologii i teorii języka z biznesowym, praktycznym doświadczeniem.


Marcin Barański

Marcin Barański

Współtwórca serwisu musicodex.pl, radca prawny specjalizujący się w obsłudze branży muzycznej. Jego doświadczenie zawodowe obejmuje prowadzenie spraw artystów (m. in. Ørganek, Audiofeels, Adam „Nergal” Darski, Andrzej Krauze, Fismoll), wydawców muzycznych (m. in. Mystic Production) czy organizatorów festiwali (Męskie Granie, Akademia Gitary, Poznań Old Jazz Festival). Wykładowca prawa autorskiego w Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu.


Łukasz Lembas

Łukasz Lembas

Z wykształcenia politolog, z zawodu specjalista w dziedzinie komunikacji w Krakowskim Biurze Festiwalowym. Jest odpowiedzialny za komunikację muzycznych festiwali i wydarzeń o tak różnorodnym charakterze, jak Sacrum Profanum, Opera Rara, Misteria Paschalia czy Wianki w Krakowie. Swoje doświadczenie w komunikacji budował współpracując z takimi markami jak OFF Festival, TIDAL czy ZPAV. Prywatnie fatalista, operator gitary basowej, wielbiciel Nowej Huty, właściciel czarnego kota oraz entuzjasta swojej córki.


Anna Kaczmarczyk - Pocica

Anna Kaczmarczyk - Pocica

Psychologiem kliniczny, studia psychologiczne ukończyła na Uniwersytecie Jagiellońskim. Odbyła staż w prowadzeniu terapii grupowej i indywidualnej w Pracowni Praktycznych Umiejętności Psychologicznych, ucząc się metod terapii Gestalt, terapii pracy z ciałem, oraz meta-terapii integrującej wiele metod terapii w jeden całościowy model, dostosowujący metody pomocy do sytuacji i potrzeb klienta. Przez wiele lat pracowała w Poradni Psychologiczno-pedagogicznej w Krakowie i Proszowicach, prowadząc badania, konsultacje i psychoterapię młodzieży i rodziców. W latach 1996 – 2019 współpracowała jako trener grupowego treningu psychologicznego oraz konsultant i terapeuta z Sokrates Akademia Rozwoju. Aktualnie pracuje głownie w ramach swojego gabinetu psychoterapii – Przystanek Terapia. Od 1994r. w ramach w ramach Sokrates Akademia Rozwoju – prowadzi warsztaty umiejętności z zakresu psychologii komunikacji, psychologii stresu, zarządzania sobą – swoimi talentami – swoim życiem – swoim zdrowiem, rozwoju osobistego, asertywności, psychologii zarządzania, motywowania, prezentacji i autoprezentacji, pracy zespołowej, psychologii zdrowia. W szkoleniach i psychoterapii, pomaganiu ludziom wspierają Annę jej naturalne wewnętrzne przekonanie o pozytywnych intencjach naszych zachowań, empatia i uważność na emocje, myśli i potrzeby drugiej osoby, szacunek i akceptacja dla osoby, jej wyborów i życia, wiara w uzdrawiającą siłę dobrej uważnej relacji interpersonalnej, umiejętność uważnego, nieosądzającego słuchania.


Jerzy Pocica

Jerzy Pocica

Psycholog kliniczny. Studia psychologiczne ukończył na Uniwersytecie Jagiellońskim. Przez wiele lat pracował jako konsultant psychologiczny, psychoterapeuta, najpierw w Wojewódzkiej Poradni Wychowawczo – Zawodowej i w Śródmiejskiej Poradni Wychowawczo – Zawodowej w Krakowie, potem w Krakowskim Ośrodku Terapii (KOT). Prowadził tam konsultacje psychologiczne dla młodzieży i rodziców oraz psychoterapie grupową i indywidualną dla młodzieży. Od roku 1996 do dzisiaj pracuje w Sokrates Akademia Rozwoju, a od 2019 również w Przystanek Terapia jako trener, konsultant, coach, psychoterapeuta i hipnoterapeuta, w formie spotkań indywidualnych i grupowych, głównie z osobami dorosłymi. Od 1994r. w ramach w ramach Sokrates Akademia Rozwoju – prowadzi warsztaty umiejętności z zakresu psychologii zarządzania, psychologii komunikacji, psychologii stresu, zarządzania sobą – swoimi talentami – swoim działaniem w czasie - swoim życiem, rozwoju osobistego, asertywności, motywowania, prezentacji i autoprezentacji, pracy zespołowej, psychologii zdrowia, moderacji i facylitacji pracy grupy, kreatywnego myślenia i działania. W szkoleniach i psychoterapii, pomaganiu ludziom wspierają Jerzego - zaufanie do mechanizmów zdrowia i zasobu talentów jakie każda osoba posiada, i które są naturalną podstawą uzdrawiania i rozwoju, szacunek i akceptacja dla osoby, jej wyborów i życia, humor – wiara w integrującą i uzdrawiającą siłę uśmiechu i śmiechu, ciekawość i poszukiwanie integrujących różne modele sposobów rozumienia i pomagania.


człowiek obardzodługimnazwiskutakimjakvonjungingen

człowiek obardzodługimnazwiskutakimjakvonjungingen

PROGRAM I TERMINY WARSZTATÓW
TAK BRZMI MIASTO

Choć każdy z naszych kuratorów specjalizuje się w nieco innych aspektach, to przewidzieliśmy zajęcia „rotacyjne” – tak, by każdy kurator odwiedził – jako gość – wszystkie miasta, a uczestnicy programu mogli zdobyć kompletną wiedzę.

Warsztaty odbywać się będą w godzinach 18-21 w następujących datach i miejscach:

Miasto:
Miesiąc:
20

lipca

KRAKÓW: Bartosz Stawiarz

20

lipca

KRAKÓW: Bartosz Stawiarz

Zajęcia otwierające program Tak Brzmi Miasto Inkubator. W ich ramach przedstawimy wam w skrócie co będziemy robić w trakcie trwania programu oraz odbędzie się pierwszy wykład z krakowskim kuratorem Bartoszem Stawiarzem.

Start godz. 18:00
Koniec godz. 22:00
online Kraków
30

lipca

KRAKÓW: Spotkanie społecznościowe

30

lipca

KRAKÓW: Spotkanie społecznościowe

Pierwsze spotkanie społecznościowe grupy krakowskiej

Start godz. 18:00
Koniec godz. 22:00
online Kraków
04

sierpnia

KRAKÓW: Paweł Hordejuk

04

sierpnia

KRAKÓW: Paweł Hordejuk

Gościem Bartka Stawiarza będzie kurator grupy rzeszowskiej - Paweł Hordejuk.

Start godz. 18:00
Koniec godz. 22:00
online Kraków
03

września

KRAKÓW: Spotkanie społecznościowe

03

września

KRAKÓW: Spotkanie społecznościowe

Drugie spotkanie społecznościowe grupy krakowskiej.

Start godz. 18:00
Koniec godz. 22:00
Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki Kraków
08

września

KRAKÓW: Leszek Biolik

08

września

KRAKÓW: Leszek Biolik

Gościem Bartka Stawiarza będzie kurator grupy wrocławskiej - Leszek Biolik.

Start godz. 18:00
Koniec godz. 22:00
Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki Kraków
17

września

KRAKÓW: Spotkanie społecznościowe

17

września

KRAKÓW: Spotkanie społecznościowe

Trzecie spotkanie społecznościowe grupy krakowskiej.

Start godz. 18:00
Koniec godz. 22:00
Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki Kraków
21

września

KRAKÓW: Daga Gregorowicz

21

września

KRAKÓW: Daga Gregorowicz

Gościem Bartka Stawiarza będzie kuratorka grupy poznańskiej - Daga Gregorowicz.

Start godz. 18:00
Koniec godz. 22:00
Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki Kraków
01

października

KRAKÓW: Spotkanie społecznościowe

01

października

KRAKÓW: Spotkanie społecznościowe

Czwarte spotkanie społecznościowe grupy krakowskiej. W spotkaniu będzie uczestniczył kurator - Bartek Stawiarz

Start godz. 18:00
Koniec godz. 22:00
Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki Kraków
22

lipca

WROCŁAW: Leszek Biolik

22

lipca

WROCŁAW: Leszek Biolik

Zajęcia otwierające program Tak Brzmi Miasto Inkubator. W ich ramach przedstawimy wam w skrócie co będziemy robić w trakcie trwania programu oraz odbędzie się pierwszy wykład z wrocławskim kuratorem Leszkiem Biolikiem.

Start godz. 18:00
Koniec godz. 22:00
online Wrocław
29

lipca

WROCŁAW: Spotkanie społecznościowe

29

lipca

WROCŁAW: Spotkanie społecznościowe

Pierwsze spotkanie społecznościowe grupy wrocławskiej.

Start godz. 18:00
Koniec godz. 22:00
online Wrocław
06

sierpnia

WROCŁAW: Daga Gregorowicz

06

sierpnia

WROCŁAW: Daga Gregorowicz

Gościem Leszka Biolika będzie kuratorka grupy poznańskiej - Daga Gregorowicz.

Start godz. 18:00
Koniec godz. 22:00
online Wrocław
02

września

WROCŁAW: Spotkanie społecznościowe

02

września

WROCŁAW: Spotkanie społecznościowe

Drugie spotkanie społecznościowe grupy wrocławskiej.

Start godz. 18:00
Koniec godz. 22:00
Czasoprzestrzeń Wrocław
09

września

WROCŁAW: Bartek Stawiarz

09

września

WROCŁAW: Bartek Stawiarz

Gościem Leszka Biolika będzie kurator grupy krakowskiej - Bartek Stawiarz.

Start godz. 18:00
Koniec godz. 22:00
Czasoprzestrzeń Wrocław
16

września

WROCŁAW: Spotkanie społecznościowe

16

września

WROCŁAW: Spotkanie społecznościowe

Trzecie spotkanie społecznościowe grupy wrocławskiej

Start godz. 18:00
Koniec godz. 22:00
Czasoprzestrzeń Wrocław
24

września

WROCŁAW: Paweł Hordejuk

24

września

WROCŁAW: Paweł Hordejuk

Gościem Leszka Biolika będzie kurator grupy rzeszowskiej - Paweł Hordejuk.

Start godz. 18:00
Koniec godz. 22:00
Czasoprzestrzeń Wrocław
29

września

WROCŁAW: Spotkanie społecznościowe

29

września

WROCŁAW: Spotkanie społecznościowe

Czwarte spotkanie społecznościowe grupy wrocławskiej. W spotkaniu weźmie udział jej kurator - Leszek Biolik.

Start godz. 18:00
Koniec godz. 22:00
Czasoprzestrzeń Wrocław
21

lipca

POZNAŃ: Daga Gregorowicz

21

lipca

POZNAŃ: Daga Gregorowicz

Zajęcia otwierające program Tak Brzmi Miasto Inkubator. W ich ramach przedstawimy wam w skrócie co będziemy robić w trakcie trwania programu oraz odbędzie się pierwszy wykład z poznańską kuratorką Dagą Gregorowicz.

Start godz. 18:00
Koniec godz. 22:00
online Poznań
28

lipca

POZNAŃ: Spotkanie społecznościowe

28

lipca

POZNAŃ: Spotkanie społecznościowe

Pierwsze spotkanie społecznościowe grupy poznańskiej.

Start godz. 18:00
Koniec godz. 22:00
online Poznań
05

sierpnia

POZNAŃ: Leszek Biolik

05

sierpnia

POZNAŃ: Leszek Biolik

Gościem Dagi Gregorowicz będzie kurator grupy wrocławskiej - Leszek Biolik.

Start godz. 18:00
Koniec godz. 22:00
online Poznań
01

września

POZNAŃ: Spotkanie społecznościowe

01

września

POZNAŃ: Spotkanie społecznościowe

Drugie spotkanie społecznościowe grupy poznańskiej

Start godz. 18:00
Koniec godz. 22:00
Kołorking Muzyczny Poznań
10

września

POZNAŃ: Bartek Stawiarz

10

września

POZNAŃ: Bartek Stawiarz

Gościem Dagi Gregorowicz będzie kurator grupy krakowskiej - Bartek Stawiarz.

Start godz. 18:00
Koniec godz. 22:00
Kołorking Muzyczny Poznań
15

września

POZNAŃ: Spotkanie społecznościowe

15

września

POZNAŃ: Spotkanie społecznościowe

Trzecie spotkanie społecznościowe grupy poznańskiej

Start godz. 18:00
Koniec godz. 22:00
Kołorking Muzyczny Poznań
23

września

POZNAŃ: Paweł Hordejuk

23

września

POZNAŃ: Paweł Hordejuk

Gościem Dagi Gregorowicz będzie kurator grupy rzeszowskiej - Paweł Hordejuk.

Start godz. 18:00
Koniec godz. 22:00
Kołorking Muzyczny Poznań
30

września

POZNAŃ: Spotkanie społecznościowe

30

września

POZNAŃ: Spotkanie społecznościowe

Czwarte spotkanie społecznościowe grupy poznańskiej. W spotkaniu weźmie udział jej kuratorka - Daga Gregorowicz.

Start godz. 18:00
Koniec godz. 22:00
Kołorking Muzyczny Poznań
23

lipca

RZESZÓW: Paweł Hordejuk

23

lipca

RZESZÓW: Paweł Hordejuk

Zajęcia otwierające program Tak Brzmi Miasto Inkubator. W ich ramach przedstawimy wam w skrócie co będziemy robić w trakcie trwania programu oraz odbędzie się pierwszy wykład z rzeszowskim kuratorem Pawłem Hordejukiem.

Start godz. 18:00
Koniec godz. 22:00
online Rzeszów
27

lipca

RZESZÓW: Spotkanie społecznościowe

27

lipca

RZESZÓW: Spotkanie społecznościowe

Pierwsze spotkanie społecznościowe grupy rzeszowskiej.

Start godz. 18:00
Koniec godz. 22:00
online Rzeszów
05

sierpnia

RZESZÓW: Bartek Stawiarz

05

sierpnia

RZESZÓW: Bartek Stawiarz

Gościem Pawła Hordejuka będzie kurator grupy krakowskiej - Bartek Stawiarz.

Start godz. 18:00
Koniec godz. 22:00
online Rzeszów
31

sierpnia

RZESZÓW: Spotkanie społecznościowe

31

sierpnia

RZESZÓW: Spotkanie społecznościowe

Drugie spotkanie społecznościowe grupy rzeszowskiej.

Start godz. 18:00
Koniec godz. 22:00
online Rzeszów
07

września

RZESZÓW: Leszek Biolik

07

września

RZESZÓW: Leszek Biolik

Gościem Pawła Hordejuka będzie kurator grupy wrocławskiej - Leszek Biolik

Start godz. 18:00
Koniec godz. 22:00
Estrada Rzeszowska Rzeszów
14

września

RZESZÓW: Spotkanie społecznościowe

14

września

RZESZÓW: Spotkanie społecznościowe

Trzecie spotkanie społecznościowe grupy rzeszowskiej.

Start godz. 18:00
Koniec godz. 22:00
Estrada Rzeszowska Rzeszów
22

września

RZESZÓW: Daga Gregorowicz

22

września

RZESZÓW: Daga Gregorowicz

Gościem Pawła Hordejuka będzie kuratorka grupy poznańskiej - Daga Gregorowicz.

Start godz. 18:00
Koniec godz. 22:00
Estrada Rzeszowska Rzeszów
28

września

RZESZÓW: Spotkanie społecznościowe

28

września

RZESZÓW: Spotkanie społecznościowe

Czwarte spotkanie społecznościowe grupy rzeszowskiej. W spotkaniu weźmie udział jej kurator - Paweł Hordejuk.

Start godz. 18:00
Koniec godz. 22:00
Estrada Rzeszowska Rzeszów

HARMONOGRAM OBOZU LETNIEGO

Lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem

Miasto:
Miesiąc:
23 -

24

lipca

Nagłówek

23 -

24

lipca

Nagłówek

Tytuł

Start godz. 00:00
Koniec godz. 00:00

WARSZTATY NA OBOZIE LETNIM

Lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem

Miasto:
Miesiąc:
24 -

25

lipca

Nagłówek

24 -

25

lipca

Nagłówek

Lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem lorem

Start godz. 00:00
Koniec godz. 00:00

WYNIKI REKRUTACJI DO PROGRAMU
TAK BRZMI MIASTO: INKUBATOR

1. Kuba Banaszek

2. Zuza Baum / Atlantyda La5er

3. Daria Butskaya / Pokrzyk

4. Oskar Cenkier

5. Małgorzata Chrzan / SĄSTĄD

6. Sandra Cieniawska / MONS

7. Barbara Dratwińska

8. Jakub Dzieżyc / Stay Nowhere

9. Filip Franczak / Fraktale

10. Krystian Jaworz / Surreal Players

11. Adrianna Kućmierz

12. Mateusz Kurcab

13. Jakub Kurek / Strangers In My House

14. Łukasz Lipowczan / Sold My Soul

15. Daria Marcinkowska / Daria Marx

16. Magdalena Marek / SABINA

17. Julia Miesiączek / Julia Mii

18. Julia Mika

19. Asia Nawojska

20. Szymon Pałyz / Chłodno

21. Dominik Plebanek

22. Ignacy Puśledzki / Iggy Not Pop

23. Krzysztof Rutka / Transmission Zero

24. Mateusz Sarapata / SARAPATA

25. Nela Szadkowska /MaJLo

26. Wojciech Szumański

27. Maja Szyma / Żurkowski

28. Michał Warmusz / Zero for Marta

29. Krzysztof Winiarski / It’s July Already

30. Helaine Vis

1. Mateusz Bajan / Skøv

2. Radek Baranowski / Frankenstein Children

3. Marcelina Bednarska / Bednarska

4. Karolina Biernacka / KAIRO

5. Monika Bronowicka / Vermona Kids

6. Justyna Chachuła / atem

7. Marzena Cybulka /MUNDINOVA

8. Aleksandra Gronowska

9. Jarosław Jazienicki / Dom Zły

10. Konrad Karolczyk / Monsieur Premiere

11. Szymon Kasprolewicz /Nowomowa

12. Kuba Kocięba

13. Ola Kubera / IKSY

14. Szymon Lizurej / EKHTO

15. Marek Niedzielski

16. Maciej Niewiadomski / Jelsa

17. Tomasz Orszulak / Sitartronic

18. Piotr Paduszyński

19. Szymon Paduszyński / EEMEE

20. Katarzyna Pakowska / Charles Pakowsky

21. Alex Pilkevych

22. Łukasz Pol - Jelonek / HETANE

23. Jakub Serafin / The Great White Lights

24. Basia Silbert / Luiza Ganczarska

25. Mariusz Stasiak / Rasm Almashan

26. Szymon Struzik

27. Barbara Szarejko

28. Szymon Tumielewicz / VANE

29. Jędrzej Wołk / Madamme

30. Zosia Wypychowska / SOFII

1. Bartosz Adamkiewicz / All the Same

2. Dominika Banaś / INSEKT

3. Olga Boczar

4. Wojciech Bosek / Jakiś Fajny Zespół

5. Kacper Chmura / Wielkolud

6. Natalia Dąbek / Taleia

7. Maciej Dziedzic

8. Daniel Gacek / Dj Pastor Of Secret Silence

9. Marek Gawroński / From Love to Reflux

10. Maciej Hanusek / TARA GAYAN

11. Tomasz Jachym / WhyNotTrio

12. Jakub Kasowicz / Pusta Przestrzeń

13. Ludwik Konopko / ZOA Band

14. Jacek Książek / SubLunar

15. Magdalena Kuraś

16. Aleksandra Kutrzepa / Aleksandra Kutrzepa Quartet

17. Tomasz Kuźniar / Valky

18. Jakub Kwaśniewski / All the Same

19. Marcin Laskoś / Laskoś

20. Anna Maciejczyk / Ania Sama

21. Maciej Muszyński / Madame JeanPierre

22. Khrystyna Pavlyk / Chór „Nowicanto”

23. Martyna Sabak / B6

24. Tomasz Stawarz / Happy Prince

25. Mirosław Szpyrka / Mobilna Filharmonia

26. Bartłomiej Tyburowski

27. Jan Wąsak / Pasażer

28. Piotr Zajdel / Tension Zero

29. Maria Ziaja / AIRAM

30.

1. Mikołaj Adamczewski / Fink Tree

2. Agnieszka Baczyńska / So Much Love

3. Paulina Frąckowiak / Smutne Piosenki

4. Przemysław Fryc / Muzaman

5. Piotr Garbicz / The Skarpets

6. Maciej Giżejewski

7. Zuzanna Głowacka / Jacek Szymkiewicz/#Ukrytedowiadomości

8. Małgorzata Jach

9. Mikołaj Jaroszyk / Burn This Song

10. Zbigniew Kadłubowski / KASIA KADŁUBOWSKA

11. Szymon Kasprzak / BIG UP!

12. Bartosz Knapiński / Simple Jimi

13. Jakub Kusior

14. Łukasz Łukasiewicz / Strange Clouds

15. Helena Marzec-Gołąb / LUSTRA

16. Kamil Niedziałek / Milito

17. Marta Nizio / Ifi Ude

18. Monika Nowicka

19. Krzysztof Pokora / l’eau du robinet

20. Max Psuja

21. Milena Puszczak / Milomi

22. Marcin Rybicki / In Twilight’s Embrace

23. Jacek Sienkiewicz / Late Nights

24. Bartosz Stróżyński / NIEME KINO

25. Hubert Sztylka / SMÜGY

26. Roxana Tutaj / Roxana Tutaj & Good Omen

27. Patryk Weiss / pies

28. Ewa Wodzyńska / Chór kameralny Poznańskie Senioritki

29. Bartosz Wrzosek / Superhalo

30. Alicja Żwawiak / YELRAM

Organizacja

Partnerzy

ORGANIZATORZY
I PARTNERZY

Poniżej znajdziesz organizatorów programu oraz patnerów - zarówno finansowych, jak i organizacyjnych.

KONTAKT

Jeśli masz jakieś pytania odnośnie programu Tak Brzmi Miasto Inkubator, skontaktuj się z nami, a chętnie na nie odpowiemy.

Michał Wójcik +48 694 713 732 michal@krakowskascenamuzyczna.pl
Szymon Wyrembak +48 605 174 670 szymon@takbrzmimiasto.pl
Dominika Borowiec +48 608 647 184 dominika@takbrzmimiasto.pl
Tomek Bysiewicz +48 667 619 155 tomek@krakowskascenamuzyczna.pl
Facebook
YouTube
Instagram